...

Niels Overeem

novereem@ovendo.nl

Na de opleiding HEAO accountancy is hij gestart bij Grant Thornton en heeft vervolgens 8 jaar in de accountancybranche gewerkt. Het zelfstandig ondernemerschap trok hem meer en zo startte hij eind 2004 met Overeem administraties in Zoeterwoude.

...

Mark van Dongen

mvandongen@ovendo.nl

Mark heeft economie gestudeerd aan de Universiteit van Amsterdam, gevolgd door een postdoctorale opleiding accountancy aan de Universiteit van Amsterdam. Gestart met werken bij Deloitte (4 jaar) en daarna Grant Thornton (2,5 jaar). Vervolgens is Mark 10 jaar ondernemer geweest in de bouwbranche.

...

Peter Diepeveen

pdiepeveen@ovendo.nl

...

Linda Paauwe

lpaauwe@ovendo.nl

...

Christa Hoogeveen

choogeveen@ovendo.nl

...

Jolanda van Vliet

jvanvliet@ovendo.nl

...

Wim de Lange

wdelange@ovendo.nl

...

Melanie Schrik

mschrik@ovendo.nl

...

Kaikee Cheung

kcheung@ovendo.nl

...

Miriam de Graaf

mdgraaf@ovendo.nl

...

Anne Verstappen

averstappen@ovendo.nl